Jong Management

Verdiepende Bijeenkomst deel 2

Tweede verdiepende bijeenkomst ‘’met systemische blik’’ 

  • Meditatie, ademhaling & gevoel: wat doet dit voor jou wanneer je hier meer dagelijks aan toegeeft of naar luistert? 
  • Systemisch web: vervolg op ons persoonlijk systemisch web, hier gaan we dieper in op ons geschreven persoonlijke web. In kleine groepen, daarna plenair. Uiteraard wordt er rekening mee gehouden dat iedereen dit mag en kan bespreken niks moet. De weerstand die het eventueel bij je oproept kan wel een hele interessante spreker/subpersoon in jou zijn om voor jezelf eens verder te onderzoeken. 

We gaan verder de verdieping in wat systemisch werk nu inhoudt voor jou? Wat heb je ervaren na onze vorige bijeenkomst? Hier kan het gaan om een persoonlijke ervaring of wellicht op de werkvloer? Systemisch werk is namelijk soms ook aan de orde binnen organisaties en teams. 

 

Mocht je deze eerste bijeenkomst gemist hebben geen probleem, geef dit even via een persoonlijk bericht aan mij door. Dan deel ik even wat informatie om dit systemisch web alsnog thuis te maken. Zodat je direct mee kunt met de groep bij de volgende bijeenkomst. Juist ontzettend leuk om je erbij te hebben! Dit is echt een avond waarbij de vrijheid, ruimte en vertrouwen op zijn plek is binnen onze mooie JM club!  

 

Hieronder nog even in het korte een omschrijving wat systemisch werk inhoudt, voor wie het gemist heeft of nog niet helemaal helder was. 

Wat is systemisch werken?

Systemisch werken is een methodiek die zich richt op het begrijpen van de dynamieken en relaties binnen verschillende systemen—zoals families, werkorganisaties, verenigingen en vriendengroepen—waarvan wij deel uitmaken. Het onderzoekt hoe deze systemen functioneren en hoe ze het gedrag en de overtuigingen van hun leden beïnvloeden. Door deze interacties en patronen te analyseren, kunnen verborgen belemmeringen worden geïdentificeerd en aangepakt, wat leidt tot persoonlijke groei en effectievere samenwerking binnen het systeem.

We leven allemaal in systemen zoals onze families, werk, verenigingen en onze vriendenkring. Veel van onze onbewuste overtuigingen, gedragingen en patronen vinden hun oorsprong in de systemen waarin we zijn opgegroeid. We hebben bekrachtigende en beperkende patronen, vaak uit loyaliteit, meegenomen.

Deze patronen kan je in je huidige leven weer tegen komen binnen nieuwe systemen bijvoorbeeld je relatie of je werk. Met de familieopstellingen, onderdeel van de methodiek systemisch werken, kun je deze onbewuste patronen weer zichtbaar maken.

 

Lieve groet Joëlle

 

| Locatie; FENN's | Schoterpad 1a | 8314 RA Bant |

| Donderdag 12 Juni | Aanvang 17:30 uur  | Start workshop 19:30 uur |

Verdiepende Bijeenkomst deel 2

FENN's
Schoterpad 1a
8314 RA Bant

Auto Lopen Tram Fiets